MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Stolar 8597091
*
nr 859 7091
Stolar
1 par, 1950-tal, snörmakerier
Utrop:
400 kr
Såld:
200 kr
Sista tid för bud online:
måndag 11 november 2013
kl 20:56:00
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
11/11 16:16:30
1
Vinnande bud
11/11 17:51:57
2
150 kr
11/11 20:23:19
1
justering av budtak
- Tema
11 nov
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar snörmakerier stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47
-
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59
-
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59
-
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04
*
Stolar
Läs mer om 50/60-tal
nr 859 7091
Stolar
1 par, 1950-tal, snörmakerier
Utrop: | 400 kr |
---|---|
Såld: | 200 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 11 november 2013 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
11/11 16:16:30 | 1 | Vinnande bud |
11/11 17:51:57 | 2 | 150 kr |
11/11 20:23:19 | 1 | justering av budtak |
- Tema
11 nov
50/60-tal
PÃ¥ detta tema har vi samlat vackra och spännande föremÃ¥l frÃ¥n 1950-talet och 1960-talet.Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: karmstol karmstolar snörmakerier stol stolar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:47 -
4095 Fåtölj
+ fotpall, Penilla, Bruno Mathsson (1907-1988), Sv..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:14 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:06
-
6002 Fåtöljer
ett par, JINDRICH HALABALA, tillskriven. Tjeckien,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 18:59 -
3348 Fåtöljer
ett par, med fotpallar, Bruno Mathsson (1907-1988)..//
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 20:59 -
4255 Fåtöljer
ett par, Nyrokoko
Auktionen avslutas
om en vecka
17 juni kl 19:04